Prawo jazdy Toruń - serwis na temat nauki jazdy w Toruniu - szkoły, ceny, zasady zdawania

AS Majer Centrum Szkoleniowe


ul. Żwirki i Wigury 28
Toruń

Biuro czynne: pon 11.00 - 16.00, wtorek - piątek 11.00 - 18.00, sob 9.00 - 12.00

Telefon: 
e-mail: 
Strona www:

Kategorie A, A1, B, C, C+E, kursy instr.
Cena za kat. B 1290 zł
Opłata za egzamin wewnętrzny 0 zł
Materiały dydaktyczne brak danych
Płatność za kurs w ratach można płacić ratami
Dodatkowa godz. kat. B po kursie 38 zł
Dodatkowa godz. kat. B bez kursu 38 zł
kursy dla niepełnosprawnych - kursy dla niepełnosprawnych tak
kursy dla gluchoniemych - kursy dla głuchoniemych brak danych
courses in English - courses in English no data

Opinie o tej szkole


Dodaj nową opinię:
Ogólna ocena dla tej szkoły:


W celu potwierdzenia wpisz słownie cyfrę "7":Informacja ze strony www szkoły:

   prawojazdy Zanim zdecydowaliśmy się na otwarcie w pełni profesjonalnego ośrodka szkolenia pod nazwą Centrum Szkolenia MAJER AUTOSZKOŁA AS, od 1992 do 1998 roku prowadziliśmy w Toruniu WOJEWÓDZKI OŚRODEK EGZAMINOWANIA KIEROWCÓW

    W którym uprawnienia do prowadzenia różnych pojazdów uzyskało ponad 150 tysięcy osób ! W ocenie Ministerstwa Transportu i Gospodarki Morskiej toruński ośrodek uzyskiwał najwyższe oceny, szczególnie za sprawność działania, organizację pracy oraz nowoczesne wyposażenie.
    Te wyjątkowo cenne doświadczenia wykorzystujemy w czasie szkolenia w naszym centrum. Od pierwszego dnia działania szczególną uwagę przywiązujemy do jakości prowadzonego szkolenia oraz jego sprawnej organizacji, by każdy uczestnik kursu był maksymalnie zadowolony z naszej oferty.
Jest to możliwe dzięki doświadczeniu kierownictwa ośrodka (szef centrum przez ponad 20 lat kierował wydziałami komunikacji różnych szczebli, kierownictwo centrum legitymuje się uprawnieniami egzaminatorów państwowych). Profesjonalna kadra instruktorów i wykładowców oraz bogate i nowoczesne wyposażenie sprawia, że coraz więcej chętnych właśnie w Centrum pragnie zdobywać wiedzę i umiejętności.
    Do końca 2008 roku wyszkoliliśmy ponad10 tysięcy kierowców, 500 instruktorów nauki jazdy, przeszkoliliśmy również kilkudziesięciu diagnostów stacji kontroli pojazdów.
Centrum Szkolenia MAJER jest placówką kształcenia ustawicznego . Prowadzimy również kursy tematyczne z zakresu BRD transportu i komunikacji. Prowadzimy szkolenia dla osób ubiegających się na licencje na wykonywanie publicznego transportu drogowego taksówkami,  oraz ADR.
    W 2006 roku w naszym centrum uruchomiliśmy Zakład  Medycyny Pracy Kierowców AS-MED w którym można dokonać wszystkich niezbędnych badań zarówno lekarskich jak i psychologicznych niezbędnych dla pracy w zawodzie kierowcy , oraz kierujących pojazdami na własne potrzeby.     Polecamy:prawo jazdy


Strona główna
stat4u     wszelkie prawa zastrzeżone - Prawo jazdy Toruń