Prawo jazdy Toruń - serwis na temat nauki jazdy w Toruniu - szkoły, ceny, zasady zdawania

NOVA Ośrodek Kształcenia Kierowców


ul. Grudziądzka 46 /48
Toruń

Biuro czynne: pon, śr, cz, pt: 10:00 - 16:00 wtorek - 12.00 - 18.00

Telefon: 
e-mail: 
Strona www:

Kategorie B
Cena za kat. B 1190 zł
Opłata za egzamin wewnętrzny 0 zł
Materiały dydaktyczne materiały szkoleniowe w cenie kursu
Płatność za kurs w ratach brak danych
Dodatkowa godz. kat. B po kursie 45 zł
Dodatkowa godz. kat. B bez kursu 45 zł
kursy dla niepełnosprawnych - kursy dla niepełnosprawnych brak danych
kursy dla gluchoniemych - kursy dla głuchoniemych brak danych
courses in English - courses in English no data

Opinie o tej szkole
Bardzo dobra szkoła. Bardzo polecam

Dodaj nową opinię:
Ogólna ocena dla tej szkoły:


W celu potwierdzenia wpisz słownie cyfrę "7":Informacja ze strony www szkoły:

   prawojazdy O firmie
Ośrodek Kształcenia Kierowców "NOVA" istnieje od 2000 r. W tym czasie z powodzeniem zdało egzamin kilkaset osób, szkoła jest bowiem prowadzona przez wykwalifikowanych, charyzmatycznych instruktorów, którzy potrafią każdego nauczyć jeździć. Już w pierwszym roku szkolenia znaleźliśmy się w czołówce szkół jazdy pod względem, zdawalności, co ma miejsce też w 2008 roku. Szkoła należy do Kujawsko-Pomorskiego Stowarzyszenia Szkół Kierowców NAUKA JAZDY.
Szkoła posiada profesjonalny plac manewrowy gdzie z pewnością każdy potencjalny kierowca nauczy się doskonale "kręcić" oraz sale wykładową dostosowaną do wymogów komfortowego przyswajania wiedzy teoretycznej. W szkoleniu teoretycznym wykorzystywana jest bogata baza środków dydaktycznych: filmy video, foliogramy, plansze, oraz programy komputerowe. Oprogramowanie, które służy do sprawdzania wiedzy kursantów jest identyczne z tym, jakiego używa Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego. Tak więc staramy się maksymalnie stworzyć identyczne warunki jak na egzaminie państwowym. Po zakończonej teorii mogą państwo nadal korzystać z komputerów i na bieżąco weryfikować swoją wiedzę przez cały okres praktyki, a nawet po jej zakończeniu, tuż przed egzaminem.

Jak uczymy
Gwarantujemy fachowość, kompetencję, dużo cierpliwości i przyjazną atmosferę. Dlatego też serdecznie zapraszamy, obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby droga do upragnionego prawa jazdy, była w miarę szybka i bezbolesna. Wiedząc jak stresujące są pierwsze kroki za kierownicą, instruktorzy nasi starają się w sposób jak najbardziej przyjazny a zarazem skuteczny przygotować przyszłego kierowcę do zdania egzaminu państwowego na prawo jazdy. W naszej pracy wiemy jak ważne jest indywidualne podejście do szkolenia, ponieważ każda osoba posiada inne predyspozycje do kierowania pojazdami. Praca naszych instruktorów jest stale monitorowana przez kierownictwo ośrodka, które stawia sobie za cel ciągłe podwyższanie poziomu szkolenia w naszej firmie. Zasadą u nas jest to, że w każdej chwili kursant bez podania przyczyny może dokonać zmiany instruktora - wystarczy zadzwonić do naszego biura i poprosić o nr telefonu do kolejnego szkoleniowca.
   Polecamy:prawo jazdy


Strona główna
stat4u     wszelkie prawa zastrzeżone - Prawo jazdy Toruń